Kabel światłow. dupleks LC-ST 2m 50/125 (O0321.2)

  • Nr producenta:: O0321.2
  • Nr Bechtle: 126427
  • Złącza: LC | ST
  • Długość kabla: 2 m
  • Średnica włókna: 50/125 µm (Multimode)
  • Typ światłowodu: OM2

123,55

Cena brutto: 151,97 zł Z 28,42 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 8 dni.

Kabel światłow. dupleks LC-ST 2m 50/125

123,55

Najlepiej sprzedające się produkty


Alternatywne produkty do Kabel światłow. dupleks LC-ST 2m 50/125