LWL Duplex Kabel siec. LC-LC 10m 50/125 (O0310.10)

  • Nr producenta:: O0310.10
  • Nr Bechtle: 145379
  • Złącza: LC | LC
  • Długość kabla: 10 m
  • Średnica włókna: 50/125 µm (Multimode)
  • Typ światłowodu: OM2

207,90

Cena brutto: 255,72 zł Z 47,82 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 8 dni.

LWL Duplex Kabel siec. LC-LC 10m 50/125

207,90

Najlepiej sprzedające się produkty


Alternatywne produkty do LWL Duplex Kabel siec. LC-LC 10m 50/125