LWL Duplex Kabel siec. LC-LC 15m 50/125 (O0310.15)

  • Nr producenta:: O0310.15
  • Nr Bechtle: 134684
  • Złącza: LC | LC
  • Długość kabla: 15 m
  • Średnica włókna: 50/125 µm (Multimode)
  • Typ światłowodu: OM2

250,50

Cena brutto: 308,12 zł Z 57,62 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 20 dni.

LWL Duplex Kabel siec. LC-LC 15m 50/125

250,50

Najlepiej sprzedające się produkty