LWL Duplex kabel siec. LC-SC 10m62,5/125 (O3061.10)

  • Nr producenta:: O3061.10
  • Nr Bechtle: 174444
  • Złącza: LC | SC
  • Długość kabla: 10 m
  • Średnica włókna: 62,5/125 µm (Multimode)
  • Typ światłowodu: OM1

194,95

Cena brutto: 239,79 zł Z 44,84 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 8 dni.

LWL Duplex kabel siec. LC-SC 10m62,5/125

194,95

Najlepiej sprzedające się produkty


Alternatywne produkty do LWL Duplex kabel siec. LC-SC 10m62,5/125