LWL Duplex kabel siec. LC-SC 15m 9/125 (O0360.15)

  • Nr producenta:: O0360.15
  • Nr Bechtle: 151963
  • Złącza: LC | SC
  • Długość kabla: 15 m
  • Średnica włókna: 9/125 µm (Singlemode)
  • Typ światłowodu: OS1/OS2

272,50

Cena brutto: 335,18 zł Z 62,68 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 8 dni.

LWL Duplex kabel siec. LC-SC 15m 9/125

272,50

Najlepiej sprzedające się produkty


Alternatywne produkty do LWL Duplex kabel siec. LC-SC 15m 9/125