LWL Duplex kabel siec. LC-SC 1m 62,5/125 (O3061.1)

  • Nr producenta:: O3061.1
  • Nr Bechtle: 174654
  • Złącza: LC | SC
  • Długość kabla: 1 m
  • Średnica włókna: 62,5/125 µm (Multimode)
  • Typ światłowodu: OM1

121,95

Cena brutto: 150,00 zł Z 28,05 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 8 dni.

LWL Duplex kabel siec. LC-SC 1m 62,5/125

121,95

Zestawienie akcesoriów

Najlepiej sprzedające się produkty


Alternatywne produkty do LWL Duplex kabel siec. LC-SC 1m 62,5/125