NETGEAR Moduł GBIC SFP 1000Base-SX (AGM731F)

  • Nr producenta:: AGM731F
  • Nr Bechtle: 150070
  • Prędkość transmisji danych: 1000 Mbps
  • Zasięg: 550 m
  • Złącza: LC
  • LWL-Standard: wielomodowy
  • Długość fal: 850 nm

553,70

Cena brutto: 681,05 zł Z 127,35 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
W magazynie.
Tylko kilka sztuk, ewentualnie dłuższy czas dostawy.

NETGEAR Moduł GBIC SFP 1000Base-SX

553,70

Zestawienie akcesoriów

Najlepiej sprzedające się produkty