Połączenie sieciowe

Filtruj według:

Cena od
do

Wskaźnik

1933 Wynik wyszukiwania

For outstanding value, look no further than Bechtle patch cables. Shielding protects them from interference, and Cat5e cables can reach up to 1000 Mbps.

od 39,55

Cena brutto: 48,65  zł z 9,10  zł VAT.

2 produkty odpowiadają kryteriom wyszukiwania

Nr producenta: 4338147

Nr Bechtle 4338147

Kategoria: Cat.6A, Długość kabla: 20 m, Kolor: biały, Ekranowanie: S/FTP (PIMF), Konfiguracja połączeń: 1:1

119,38

Cena brutto: 146,84  zł z 27,46  zł VAT.

Dostawa w ciągu 4 dni.

Nr producenta: 4338144

Nr Bechtle 4338144

Kategoria: Cat.6A, Długość kabla: 15 m, Kolor: biały, Ekranowanie: S/FTP (PIMF), Konfiguracja połączeń: 1:1

91,56

Cena brutto: 112,62  zł z 21,06  zł VAT.

Dostawa w ciągu 4 dni.

Nr producenta: 4338140

Nr Bechtle 4338140

Kategoria: Cat.6A, Długość kabla: 10 m, Kolor: biały, Ekranowanie: S/FTP (PIMF), Konfiguracja połączeń: 1:1

63,75

Cena brutto: 78,41  zł z 14,66  zł VAT.

Dostawa w ciągu 4 dni.

Nr producenta: 4338138

Nr Bechtle 4338138

Kategoria: Cat.6A, Długość kabla: 7,5 m, Kolor: biały, Ekranowanie: S/FTP (PIMF), Konfiguracja połączeń: 1:1

59,90

Cena brutto: 73,68  zł z 13,78  zł VAT.

Dostawa w ciągu 4 dni.

Nr producenta: 4338133

Nr Bechtle 4338133

Kategoria: Cat.6A, Długość kabla: 5 m, Kolor: biały, Ekranowanie: S/FTP (PIMF), Konfiguracja połączeń: 1:1

55,62

Cena brutto: 68,41  zł z 12,79  zł VAT.

Dostawa w ciągu 20 dni.

Nr producenta: 4338132

Nr Bechtle 4338132

Kategoria: Cat.6A, Długość kabla: 3 m, Kolor: biały, Ekranowanie: S/FTP (PIMF), Konfiguracja połączeń: 1:1

47,06

Cena brutto: 57,88  zł z 10,82  zł VAT.

Dostawa w ciągu 4 dni.

Nr producenta: 4338129

Nr Bechtle 4338129

Kategoria: Cat.6A, Długość kabla: 2 m, Kolor: biały, Ekranowanie: S/FTP (PIMF), Konfiguracja połączeń: 1:1

42,78

Cena brutto: 52,62  zł z 9,84  zł VAT.

Dostawa w ciągu 4 dni.

Nr producenta: 4338126

Nr Bechtle 4338126

Kategoria: Cat.6A, Długość kabla: 1 m, Kolor: biały, Ekranowanie: S/FTP (PIMF), Konfiguracja połączeń: 1:1

40,82

Cena brutto: 50,21  zł z 9,39  zł VAT.

Dostawa w ciągu 20 dni.

Nr producenta: 4338122

Nr Bechtle 4338122

Kategoria: Cat.6A, Długość kabla: 1 m, Kolor: biały, Ekranowanie: S/FTP (PIMF), Konfiguracja połączeń: 1:1

36,87

Cena brutto: 45,35  zł z 8,48  zł VAT.

Dostawa w ciągu 4 dni.

Nr producenta: 4338092

Nr Bechtle 4338092

Kategoria: Cat.6A, Długość kabla: 0,5 m, Kolor: biały, Ekranowanie: S/FTP (PIMF), Konfiguracja połączeń: 1:1

14,29

Cena brutto: 17,58  zł z 3,29  zł VAT.

Dostawa w ciągu 4 dni.

Nr producenta: CAB-DAC30M-SFP28-DEC01

Nr Bechtle 4337655

Rodzaj produktu: kable

576,50

Cena brutto: 709,10  zł z 132,60  zł VAT.

Dostawa w ciągu 20 dni.

Nr producenta: 46986

Nr Bechtle 4335738

Złącza: MPO | MPO, Długość kabla: 200 m, Średnica włókna: 50/125 µm (Multimode), Typ światłowodu: OM3

4 201,00

Cena brutto: 5 167,23  zł z 966,23  zł VAT.

Nr producenta: 46984

Nr Bechtle 4335737

Złącza: MPO | MPO, Długość kabla: 100 m, Średnica włókna: 50/125 µm (Multimode), Typ światłowodu: OM3

2 389,00

Cena brutto: 2 938,47  zł z 549,47  zł VAT.

Dostawa w ciągu 20 dni.

Nr producenta: 46983

Nr Bechtle 4335734

Złącza: MPO | MPO, Długość kabla: 50 m, Średnica włókna: 50/125 µm (Multimode), Typ światłowodu: OM3

1 320,00

Cena brutto: 1 623,60  zł z 303,60  zł VAT.

Dostawa w ciągu 20 dni.

Nr producenta: CAB-DAC15M-SFPP-DEC02

Nr Bechtle 4330982

Rodzaj produktu: kable

331,90

Cena brutto: 408,24  zł z 76,34  zł VAT.

Dostawa w ciągu 20 dni.

Nr producenta: 4320770

Nr Bechtle 4320770

Kategoria: Cat.6A, Długość kabla: 0,5 m, Kolor: biały, Ekranowanie: U/UTP, Konfiguracja połączeń: 1:1

18,79

Cena brutto: 23,11  zł z 4,32  zł VAT.

Dostawa w ciągu 4 dni.

Nr producenta: CAB-DAC50M-SFPP-DEC02

Nr Bechtle 4316416

Rodzaj produktu: kable

718,50

Cena brutto: 883,76  zł z 165,26  zł VAT.

Dostawa w ciągu 20 dni.

Nr producenta: 86357

Nr Bechtle 4309227

Rodzaj produktu: łącznik światłowodowy

24,55

Cena brutto: 30,20  zł z 5,65  zł VAT.

W magazynie.

Nr producenta: 4299795

Nr Bechtle 4299795

Rodzaj produktu: gniazdo RJ45

27,79

Cena brutto: 34,18  zł z 6,39  zł VAT.

Dostawa możliwa za 4 dni.

Optymalne połączenie sieciowe

Połączenie wymaga utworzenia bezbłędnie funkcjonującej sieci. Tylko w ten sposób pracownicy firmy mogą komunikować się między sobą oraz z innymi firmami, klientami i usługodawcami. Aby utworzyć sieć od strony technicznej, oprócz łączących się komputerów potrzebne są różne komponenty. W sklepie internetowym Bechtle można znaleźć pasujący sprzęt komputerowy do połączenia sieciowego. W asortymencie znajduje się między innymi panel krosowniczy RJ45 i światłowodowy oraz gniazda przyłączeniowe, okablowanie, wtyczki i złączki obydwu typów konstrukcji. Dostępne są również kable antenowe, adaptery TV/SAT, anteny WLAN, kable na metry oraz wiele innych produktów. Kliknięciami można przejść przez różne działy i zebrać wszystko co potrzebne do budowy sieci.

 

Panele krosownicze i inne akcesoria

Większość sieci w firmie opiera się na strukturze serwer-klient. Dane są zapisywane i przechowywane na serwerze, centralnej jednostce obliczeniowej. Z informacji mogą korzystać urządzenia klienckie, czyli poszczególne miejsca pracy. Jednocześnie umożliwiony jest dostęp do Internetu. W przeciwieństwie do tego, sieci peer-to-peer umożliwiają zapisywanie danych niecentralnie. Struktura sieci wpływa na komponenty sieciowe i połączenie z siecią. W każdej topologii sieci, niezależnie od rozmiaru i struktury, potrzebne są jednak kable i panele krosownicze. Bez paneli krosowniczych nie ma okablowania strukturalnego.  

 

Duży wybór różnych technik połączeń

Aby ułatwić znalezienie odpowiedniej techniki połączeń w dziedzinie połączeń sieciowych, sklep internetowy Bechtle oferuje wiele funkcji filtrowania. Możliwy jest wybór według producenta oraz poszczególnych grup produktów. Dzięki temu w przypadku paneli krosowniczych i kabli krosowniczych można na przykład dokonać najpierw wyboru standardu światłowodowego lub RJ45. W przypadku paneli wybór następuje na podstawie liczby portów, w przypadku kabli między innymi według długości. Zasada ograniczenia dotyczy wszystkich grup produktów i powinna ułatwiać wybór. Jednocześnie w opisie artykułu znajdują się dane o dostępnych akcesoriach i produktach alternatywnych. W przypadku pytań można zwrócić się do naszych menedżerów produktu, którzy chętnie udzielą profesjonalnych porad na dany temat.