Połączenie sieciowe

Filtruj według:

Cena od
do

Wskaźnik

1747 Wynik wyszukiwania

Nr producenta: O8303L20OM3

Nr Bechtle 4454835

Rodzaj produktu: kable światłowodowe do wykładania

1 131,00

Cena brutto: 1 391,13  zł z 260,13  zł VAT

Dostawa możliwa za 8 dni.

Nr producenta: 4444381

Nr Bechtle 4444381

Kategoria: Cat6a, Długość kabla: 2 m, Kolor: czarny, Ekranowanie: U/FTP, Konfiguracja połączeń: 1:1

80,55

Cena brutto: 99,08  zł z 18,53  zł VAT

Dostawa w ciągu 4 dni.

Nr producenta: 46314

Nr Bechtle 4425909

Złącza: LC | LC, Długość kabla: 10 m, Średnica włókna: 50/125 µm (Multimode), Typ światłowodu: OM5

295,70

Cena brutto: 363,71  zł z 68,01  zł VAT

Nr producenta: 46313

Nr Bechtle 4425908

Złącza: LC | LC, Długość kabla: 5 m, Średnica włókna: 50/125 µm (Multimode), Typ światłowodu: OM5

196,55

Cena brutto: 241,76  zł z 45,21  zł VAT

Nr producenta: 46312

Nr Bechtle 4425907

Złącza: LC | LC, Długość kabla: 3 m, Średnica włókna: 50/125 µm (Multimode), Typ światłowodu: OM5

156,95

Cena brutto: 193,05  zł z 36,10  zł VAT

Nr producenta: 46311

Nr Bechtle 4425905

Złącza: LC | LC, Długość kabla: 2 m, Średnica włókna: 50/125 µm (Multimode), Typ światłowodu: OM5

136,85

Cena brutto: 168,33  zł z 31,48  zł VAT

Nr producenta: 46310

Nr Bechtle 4425903

Złącza: LC | LC, Długość kabla: 1 m, Średnica włókna: 50/125 µm (Multimode), Typ światłowodu: OM5

115,55

Cena brutto: 142,13  zł z 26,58  zł VAT

Nr producenta: 47436

Nr Bechtle 4396484

Kategoria: Cat8.1, Długość kabla: 5 m, Kolor: szary, Ekranowanie: S/FTP (PIMF), Konfiguracja połączeń: 1:1

263,50

Cena brutto: 324,11  zł z 60,61  zł VAT

Nr producenta: 47435

Nr Bechtle 4396482

Kategoria: Cat8.1, Długość kabla: 3 m, Kolor: szary, Ekranowanie: S/FTP (PIMF), Konfiguracja połączeń: 1:1

203,50

Cena brutto: 250,31  zł z 46,81  zł VAT

Nr producenta: 47434

Nr Bechtle 4396479

Kategoria: Cat8.1, Długość kabla: 2 m, Kolor: szary, Ekranowanie: S/FTP (PIMF), Konfiguracja połączeń: 1:1

169,55

Cena brutto: 208,55  zł z 39,00  zł VAT

Nr producenta: 47433

Nr Bechtle 4396478

Kategoria: Cat8.1, Długość kabla: 1,5 m, Kolor: szary, Ekranowanie: S/FTP (PIMF), Konfiguracja połączeń: 1:1

150,55

Cena brutto: 185,18  zł z 34,63  zł VAT

Nr producenta: 47432

Nr Bechtle 4396475

Kategoria: Cat8.1, Długość kabla: 1 m, Kolor: szary, Ekranowanie: S/FTP (PIMF), Konfiguracja połączeń: 1:1

134,55

Cena brutto: 165,50  zł z 30,95  zł VAT

Nr producenta: 47431

Nr Bechtle 4396474

Kategoria: Cat8.1, Długość kabla: 0,5 m, Kolor: szary, Ekranowanie: S/FTP (PIMF), Konfiguracja połączeń: 1:1

121,55

Cena brutto: 149,51  zł z 27,96  zł VAT

Nr producenta: 47430

Nr Bechtle 4396350

Kategoria: Cat8.1, Długość kabla: 0,3 m, Kolor: szary, Ekranowanie: S/FTP (PIMF), Konfiguracja połączeń: 1:1

106,65

Cena brutto: 131,18  zł z 24,53  zł VAT

Nr producenta: 99827.100

Nr Bechtle 4393371

Kategoria: Cat8.2, Długość kabla: 100 m, Kolor: żółty, Zastosowanie na metr: Masywne - do kładzenia, Ekranowanie: S/FTP (PIMF)

1 748,00

Cena brutto: 2 150,04  zł z 402,04  zł VAT

Dostawa możliwa za 20 dni.

Nr producenta: K5528GR.10

Nr Bechtle 4386646

Kategoria: Cat8.1, Długość kabla: 10 m, Kolor: szary, Ekranowanie: S/FTP (PIMF), Konfiguracja połączeń: 1:1

226,50

Cena brutto: 278,60  zł z 52,10  zł VAT

Dostawa w ciągu 20 dni.

Nr producenta: MTPF12MTPFOS2-5

Nr Bechtle 4386592

Złącza: MPO | MPO, Długość kabla: 5 m, Średnica włókna: 9/125 µm (Singlemode), Typ światłowodu: OS2

815,90

Cena brutto: 1 003,56  zł z 187,66  zł VAT

Dostawa w ciągu 8 dni.

Nr producenta: MTPF12MTPFOS2-2

Nr Bechtle 4386591

Złącza: MPO | MPO, Długość kabla: 2 m, Średnica włókna: 9/125 µm (Singlemode), Typ światłowodu: OS2

779,50

Cena brutto: 958,79  zł z 179,29  zł VAT

Dostawa w ciągu 8 dni.

Nr producenta: MTPF12MTPFOM4-5

Nr Bechtle 4386590

Złącza: MPO | MPO, Długość kabla: 5 m, Średnica włókna: 50/125 µm (Multimode), Typ światłowodu: OM4

792,90

Cena brutto: 975,27  zł z 182,37  zł VAT

Dostawa w ciągu 8 dni.

Nr producenta: MTPF12MTPFOM4-2

Nr Bechtle 4386589

Złącza: MPO | MPO, Długość kabla: 2 m, Średnica włókna: 50/125 µm (Multimode), Typ światłowodu: OM4

671,00

Cena brutto: 825,33  zł z 154,33  zł VAT

Dostawa w ciągu 20 dni.

Optymalne połączenie sieciowe

Połączenie wymaga utworzenia bezbłędnie funkcjonującej sieci. Tylko w ten sposób pracownicy firmy mogą komunikować się między sobą oraz z innymi firmami, klientami i usługodawcami. Aby utworzyć sieć od strony technicznej, oprócz łączących się komputerów potrzebne są różne komponenty. W sklepie internetowym Bechtle można znaleźć pasujący sprzęt komputerowy do połączenia sieciowego. W asortymencie znajduje się między innymi panel krosowniczy RJ45 i światłowodowy oraz gniazda przyłączeniowe, okablowanie, wtyczki i złączki obydwu typów konstrukcji. Dostępne są również kable antenowe, adaptery TV/SAT, anteny WLAN, kable na metry oraz wiele innych produktów. Kliknięciami można przejść przez różne działy i zebrać wszystko co potrzebne do budowy sieci.

 

Panele krosownicze i inne akcesoria

Większość sieci w firmie opiera się na strukturze serwer-klient. Dane są zapisywane i przechowywane na serwerze, centralnej jednostce obliczeniowej. Z informacji mogą korzystać urządzenia klienckie, czyli poszczególne miejsca pracy. Jednocześnie umożliwiony jest dostęp do Internetu. W przeciwieństwie do tego, sieci peer-to-peer umożliwiają zapisywanie danych niecentralnie. Struktura sieci wpływa na komponenty sieciowe i połączenie z siecią. W każdej topologii sieci, niezależnie od rozmiaru i struktury, potrzebne są jednak kable i panele krosownicze. Bez paneli krosowniczych nie ma okablowania strukturalnego.  

 

Duży wybór różnych technik połączeń

Aby ułatwić znalezienie odpowiedniej techniki połączeń w dziedzinie połączeń sieciowych, sklep internetowy Bechtle oferuje wiele funkcji filtrowania. Możliwy jest wybór według producenta oraz poszczególnych grup produktów. Dzięki temu w przypadku paneli krosowniczych i kabli krosowniczych można na przykład dokonać najpierw wyboru standardu światłowodowego lub RJ45. W przypadku paneli wybór następuje na podstawie liczby portów, w przypadku kabli między innymi według długości. Zasada ograniczenia dotyczy wszystkich grup produktów i powinna ułatwiać wybór. Jednocześnie w opisie artykułu znajdują się dane o dostępnych akcesoriach i produktach alternatywnych. W przypadku pytań można zwrócić się do naszych menedżerów produktu, którzy chętnie udzielą profesjonalnych porad na dany temat.