| Produkt |
|---|
| typ produktu | dotyková obrazovka |
| Záruka výrobce | 3 roky servis-odběr-v místě (detaily viz webové stránky výrobce) |
| displej |
|---|
| velikost displeje | 25,7 cm (10,1") |
| fyzické rozlišení | 1.280 x 800 WXGA |
| kontrast | 800:1 |
| jas | 425 cd/m² |
| Panel technology | IPS |
| dotyková technologie | kapacitní |
| pohledový úhel horiz./vertik. | 178°/178° |
| podsvícení | bílá LED |
| konektivita |
|---|
| vstup signálu | 1x DisplayPort (digitální), 1x HDMI (digitální), 1x VGA (analogový) |
| dodatečné prípojky | 1x RJ45, USB hub |
| design |
|---|
| barva | černá |
| vybavení |
|---|
| reproduktor | ne |
| funkce | používání ve formátu na výšku, Open frame, dotyk pres sklo |
| montáž |
|---|
| montážní standard VESA | 100 x 100 mm |
| vytrvalost |
|---|
| energetická trída | C |
| spektrum - trída energetické účinnosti | A až G |
| spotreba energie | 6 kWh/1000h |
| spotreba energie (standby) | 1,5 W |
| bezpečnost |
|---|
| druh ochrany | IP65 (vepredu) |
| fyzické vlastnosti |
|---|
| hmotnost | 1,4 kg |
| obsah dodávky |
|---|
| obsah dodávky | kabel DisplayPort, dálkové ovládání, kabel HDMI, síťový kabel, síťový zdroj, USB kabel |
| Provedení |
|---|
| Provedení | Evropa |