| Produkt |
|---|
| typ produktu | průmyslový PC |
| Záruka výrobce | 1 rok bring-in (detaily viz webové stránky výrobce) |
| displej |
|---|
| velikost displeje | 30,7 cm (12,1") |
| fyzické rozlišení | 1.024 x 768 XGA |
| dotyková obrazovka | Multi-Touch |
| dotyková technologie | kapacitní |
| procesor |
|---|
| typ procesoru | Intel Atom |
| model procesoru | Intel Atom x6413E, 1,5 GHz |
| operační paměť |
|---|
| operační paměť | 8 GB |
| typ operační paměti | DDR4 |
| max. operační paměť | 64 GB |
| grafika |
|---|
| grafická karta | Intel HD Graphics 505 |
| paměťová média |
|---|
| interní paměť | 64 GB |
| konektivita |
|---|
| síťová karta | 2x Ethernet 10/100/1000 Mbit/s |
| prípojky | 1x RS232, 2x USB 3.0 typ A, 2x USB 3.2 typ A |
| bezdrátové funkce | Bluetooth, WLAN |
| operační systém |
|---|
| operační systém | Windows 11 IoT Enterprise |
| bezpečnost |
|---|
| druh ochrany | IP66 |
| zvláštnosti |
|---|
| zvláštnosti | senzor jasu, bez ventilátoru, volitelně montáž VESA |
| vybavení |
|---|
| síťový zdroj | interní |
| fyzické vlastnosti |
|---|
| provozní teplota | -30°C až 60°C |
| rozměry (š x v x h) | 312 x 277 x 50 mm |
| Provedení |
|---|
| Provedení | Evropa |