Propojení sítě

Filtrovat podle:

Cena z
do

Zobrazení

969

Č. výrobce: QSFPH40GCU1M

Č. Bechtle: 4323571

typ produktu: patch kabel QSFP+

6 090,00

Cena brutto: 7 368,90 Kč včetně 1 278,90 Kč DPH

K dodání do 5 dní.

Č. výrobce: EXQSFP4050CM

Č. Bechtle: 4308420

typ produktu: patch kabel QSFP+

4 839,00

Cena brutto: 5 855,19 Kč včetně 1 016,19 Kč DPH

K dodání do 5 dní.

Č. výrobce: JG326AST

Č. Bechtle: 4306793

typ produktu: patch kabel QSFP+

6 085,00

Cena brutto: 7 362,85 Kč včetně 1 277,85 Kč DPH

K dodání do 5 dní.

Č. výrobce: J9285BST

Č. Bechtle: 4306503

typ produktu: patch kabel SFP+

3 632,00

Cena brutto: 4 394,72 Kč včetně 762,72 Kč DPH

K dodání do 5 dní.

Č. výrobce: 86218

Č. Bechtle: 4298532

typ produktu: zásuvka RJ45

250,00

Cena brutto: 302,50 Kč včetně 52,50 Kč DPH

K dodání do 14 dní.

Č. výrobce: 4296386

Č. Bechtle: 4296386

kategorie: Cat.6A, délka kabelu: 15 m, barva: bílá, stínění: U/UTP, osazení: 1:1

356,00

Cena brutto: 430,76 Kč včetně 74,76 Kč DPH

K dodání do 4 dní.

Č. výrobce: 4296384

Č. Bechtle: 4296384

kategorie: Cat.6A, délka kabelu: 10 m, barva: bílá, stínění: U/UTP, osazení: 1:1

253,00

Cena brutto: 306,13 Kč včetně 53,13 Kč DPH

K dodání do 4 dní.

Č. výrobce: 4296380

Č. Bechtle: 4296380

kategorie: Cat.6A, délka kabelu: 7 m, barva: bílá, stínění: U/UTP, osazení: 1:1

163,00

Cena brutto: 197,23 Kč včetně 34,23 Kč DPH

K dodání do 4 dní.

Č. výrobce: 4296379

Č. Bechtle: 4296379

kategorie: Cat.6A, délka kabelu: 5 m, barva: bílá, stínění: U/UTP, osazení: 1:1

298,00

Cena brutto: 360,58 Kč včetně 62,58 Kč DPH

K dodání do 4 dní.

Č. výrobce: 4296376

Č. Bechtle: 4296376

kategorie: Cat.6A, délka kabelu: 3 m, barva: bílá, stínění: U/UTP, osazení: 1:1

257,00

Cena brutto: 310,97 Kč včetně 53,97 Kč DPH

K dodání do 14 dní.

Č. výrobce: 4296374

Č. Bechtle: 4296374

kategorie: Cat.6A, délka kabelu: 2 m, barva: bílá, stínění: U/UTP, osazení: 1:1

172,00

Cena brutto: 208,12 Kč včetně 36,12 Kč DPH

K dodání do 4 dní.

Č. výrobce: 4296358

Č. Bechtle: 4296358

kategorie: Cat.6A, délka kabelu: 1 m, barva: bílá, stínění: U/UTP, osazení: 1:1

209,00

Cena brutto: 252,89 Kč včetně 43,89 Kč DPH

K dodání do 4 dní.

Č. výrobce: QSFPH40GCU5M

Č. Bechtle: 4291307

typ produktu: patch kabel QSFP+

8 329,00

Cena brutto: 10 078,09 Kč včetně 1 749,09 Kč DPH

K dodání do 5 dní.

Č. výrobce: QSFP40GPC5M

Č. Bechtle: 4287777

typ produktu: patch kabel QSFP+

7 954,00

Cena brutto: 9 624,34 Kč včetně 1 670,34 Kč DPH

K dodání do 5 dní.

Č. výrobce: 86446

Č. Bechtle: 4277492

typ produktu: konektor RJ45

709,00

Cena brutto: 857,89 Kč včetně 148,89 Kč DPH

K dodání do 14 dní.

Č. výrobce: 43302

Č. Bechtle: 4276170

typ produktu: patch panel RJ45

557,00

Cena brutto: 673,97 Kč včetně 116,97 Kč DPH

K dodání do 14 dní.

Č. výrobce: QSFP4X10GAO3

Č. Bechtle: 4272269

typ produktu: patch kabel QSFP+

16 714,00

Cena brutto: 20 223,94 Kč včetně 3 509,94 Kč DPH

K dodání do 5 dní.

Č. výrobce: 4267798

Č. Bechtle: 4267798

připojení: LC | LC, délka kabelu: 20 m, průměr vlákna: 50/125 µm (Multimode), typ vlákna: OM5

2 528,15

Cena brutto: 3 059,06 Kč včetně 530,91 Kč DPH

K dodání do 4 dní.

Č. výrobce: 4267797

Č. Bechtle: 4267797

připojení: LC | LC, délka kabelu: 15 m, průměr vlákna: 50/125 µm (Multimode), typ vlákna: OM5

1 838,68

Cena brutto: 2 224,80 Kč včetně 386,12 Kč DPH

K dodání do 4 dní.

Č. výrobce: 4267796

Č. Bechtle: 4267796

připojení: LC | LC, délka kabelu: 10 m, průměr vlákna: 50/125 µm (Multimode), typ vlákna: OM5

1 251,30

Cena brutto: 1 514,07 Kč včetně 262,77 Kč DPH

K dodání do 4 dní.

Optimální síťové připojení

Pro zajištění konektivity je potřeba vybudování bezchybně fungující sítě. Jen tak mohou zaměstnanci podniku komunikovat mezi sebou, s ostatními firmami, zákazníky a poskytovateli služeb. Pro technické řešení sítě jsou vedle spojovacích počítačů potřeba různé další komponenty. Vhodný hardware pro síťová připojení najdete v online shopu Bechtle. Do sortimentu přitom patří mimo jiné patch panely RJ45 a optické připojovací zásuvky, pokládací kabely, konektory a spojky obou konstrukčních skupin. K dostání jsou také anténní kabely/adaptéry TV/SAT, antény  WLAN, kabely v metráži a mnoho dalších produktů. Proklikejte se různými oblastmi a sestavte si vše potřebné pro svou síť.

 

Patch panely a další příslušenství

Většina sítí v podniku funguje na bázi struktury Server-Client. Data jsou ukládána a uchovávána na serveru, centrální počítačové jednotce. K informacím pak lze přistupovat z jednotlivých clientů, tedy z jednotlivých pracovišť. Zároveň je umožněn přístup k internetu. U sítí Peer-to-Peer probíhá ukládání dat naopak decentralizovaně. Příslušná struktura sítě má vliv na síťové komponenty a propojení. Pro každý typ sítě, nezávisle na její velikosti a struktuře, jsou ale potřeba kabely a patch panely. Bez patch panelů není strukturovaná kabeláž možná.  

 

Objevte velký výběr různých spojovacích technologií

Pro nalezení vhodné spojovací technologie v oblasti síťových propojení máte v online shopu Bechtle k dispozici celou řadu filtrovacích funkcí. Můžete vyhledávat pomocí výrobce nebo jednotlivých skupin produktů. Tak můžete u patch panelů a patch kabelů nejprve vyhledávat např. podle optického standardu nebo standardu RJ45. U panelů probíhá výběr podle počtu portů, u kabelů mimo jiné podle délky. Princip filtrování platí pro všechny skupiny produktů a cílem je usnadnění výběru. Popis produktu navíc obsahuje údaje o disponibilním příslušenství a alternativních produktech. S otázkami se obraťte na naše produktové manažery, kteří vám rádi na toto téma profesionálně poradí.