Mobilní počítač Zebra TC52X-HC
| Produkt |
|---|
| typ produktu | zařízení pro mobilní sběr dat |
| Záruka výrobce | 1 rok bring-in (detaily viz webové stránky výrobce) |
| všeobecně |
|---|
| skenovací princip | Standard Range |
| čitelné kódy | 2D+1D |
| oblast použití | zdravotnictví |
| bezpečnost |
|---|
| druh ochrany | IP65 |
| konektivita |
|---|
| bezdrátové funkce | Bluetooth, NFC, WLAN |
| paměť |
|---|
| operační paměť | 4 GB |
| interní paměť | 32 GB |
| displej |
|---|
| velikost displeje | 12,7 cm (5,0") |
| dotyková obrazovka | Dual-Touch |
| rozlišení (až) | 1.920 x 1.080 |
| kamera |
|---|
| zadní kamera | ano |
| prední kamera | ano |
| rozlišení zadní kamery | 13 Mpx |
| rozlišení prední kamery | 5 Mpx |
| výkon |
|---|
| výdrž akumulátoru (až) | 14 hodiny |
| technologie akumulátoru | Li-Ion |
| kapacita akumulátoru | 4.150 mAh |
| operační systém |
|---|
| operační systém | Android |
| design |
|---|
| barva | modrá, bílá |
| zvláštnosti |
|---|
| zvláštnosti | autofokus, možnost dezinfikování, Google Mobile Services, programovatelné klávesy, push to talk |
| obsah dodávky |
|---|
| obsah dodávky | akumulátor |
| Provedení |
|---|
| Provedení | Evropa |