Klepnutím přiblížíte
1 z 10
Samsung Mobile
Samsung Galaxy A56 5G 256 GB grafit
velikost displeje: 17,0 cm (6,7") - interní paměť: 256 GB - počet SIM karet: 2 (Dual-SIM) - zadní kamera: trojité - operační systém: Android... více
Produkt již není k dispozici.
Samsung Galaxy A56 5G 8/256 GB Awesome Graphite
Samsung Galaxy A56 5G - Your smart companion.
Experience a phone that combines performance, design and innovation in the Samsung Galaxy A56 5G. This popular A-series model is packed with a host of features to enrich your day. Enjoy fluid multitasking and an impressive gaming experience thanks to the powerful Exynos 1580 processor.
Highlights:
- Brilliant 6.7" FHD+ Super AMOLED display
- Versatile triple camera:
50 MP wide-angle camera for detailed images
12 MP ultra-wide angle camera for impressive panoramic shots
5 MP macro camera for impressive night shots
- 12 MP front camera wit AI support for perfect selfies in any light
- Robust design with IP67-rated water and dust protection
We recommend: Headsets, power adapters and cases are available separately.
Samsung Galaxy A56 5G 256 GB grafit
| Produkt | |
|---|---|
| typ produktu | Smartphone |
| Záruka výrobce | 2 roky bring-in (detaily viz webové stránky výrobce) |
| displej | |
| velikost displeje | 17,0 cm (6,7") |
| typ displeje | Super AMOLED |
| fyzické rozlišení | 1080 x 2340 |
| design | |
| barva | šedá |
| procesor | |
| model procesoru | Samsung Exynos 1580, Octa Core |
| operační systém | |
| operační systém | Android |
| paměť | |
| interní paměť | 256 GB |
| operační paměť | 8 GB |
| konektivita | |
| počet SIM karet | 2 (Dual-SIM) |
| typ SIM karty | nano SIM, eSIM |
| bezdrátové funkce | Bluetooth, GPS, NFC, WLAN, WWAN |
| standard mobilního vysílání | 5G, 4G/LTE Advanced |
| prípojky | 1x USB 2.0 typ C |
| kamera | |
| zadní kamera | trojité |
| rozlišení zadní kamery | 50Mpx hlavní kamera (širokoúhlá), 12Mpx (ultra širokoúhlá), 5Mpx (makro) |
| rozlišení prední kamery | 12Mpx (širokoúhlá) |
| vybavení | |
| funkce | ovládání gesty, funkce rychlého nabíjení |
| síťový zdroj je součástí dodávky | ne |
| minimální výkon síťového zdroje (W) | 10 W |
| maximální výkon síťového zdroje (W) | 45 W |
| rychlé nabíjení pres USB Power Delivery | ano |
| bezpečnost | |
| druh ochrany | IP67 |
| bezpečnostní funkce | snímač otisků prstů, rozpoznávání obličejů |
| výkon | |
| výdrž akumulátoru (až) | 24 hodiny |
| technologie akumulátoru | Li-Ion |
| kapacita akumulátoru | 5.000 mAh |
| zvláštnosti | |
| zvláštnosti | Always On Display, Dolby Atmos, Gorilla Glas (odolné pr. poškrábání i rozbití) |
| fyzické vlastnosti | |
| hmotnost | 0,198 kg |
| rozměry (š x v x h) | 76 x 162 x 7 mm |
| vytrvalost | |
| energetická trída | B |
| spektrum - trída energetické účinnosti | A až G |
| Repairability class | C |
| francouzský index opravitelnosti | 8,4 / 10 |
| obsah dodávky | |
| obsah dodávky | kabel USB typ C |
| Provedení | |
| Provedení | Evropa |
| vytrvalost | |
|---|---|
| energetická trída | B |
| spektrum - trída energetické účinnosti | A až G |
| Repairability class | C |
| francouzský index opravitelnosti | 8,4 / 10 |