Klepnutím přiblížíte
1 z 8
Samsung Mobile
Samsung Galaxy S23 FE 128 GB purpurový
velikost displeje: 16,3 cm (6,4") - interní paměť: 128 GB - počet SIM karet: 2 (Dual-SIM) - zadní kamera: trojité - operační systém: Android... více
Produkt již není k dispozici.
Galaxy S23 FE zaujme kvalitním hliníkovým pouzdrem, výraznými čočkami kamery a velkorysým 16,31cm (6,4") displejem. Je odolný proti vodě, prachu a nárazům (certifikace IP68) a nabízí ochranu proti poškrábání pomocí skla Gorilla Glass 5.
Profesionální fotoaparát s 50Mpx snímačem a 3x optickým zoomem umožňuje porizovat ostré snímky i v noci. Výkonný procesor a pokročilé chlazení udržují smartphone chladný i pri intenzivním používání.
Dynamický displej FHD+ AMOLED poskytuje živé barvy a automaticky se prizpůsobuje světelným podmínkám. Bezproblémové propojení s ostatními zarízeními Galaxy umožňuje flexibilní práci, komunikaci a sdílení obsahu prostrednictvím Quick Share.
Naše doporučení: Nabíjecí adaptéry, headsety a ochranné obaly jsou
k dostání volitelně jako príslušenství.
Samsung Galaxy S23 FE 128 GB purpurový
| Produkt | |
|---|---|
| typ produktu | Smartphone |
| Záruka výrobce | 2 roky bring-in (detaily viz webové stránky výrobce) |
| displej | |
| velikost displeje | 16,3 cm (6,4") |
| typ displeje | Dynamic AMOLED |
| fyzické rozlišení | 1080 x 2340 |
| design | |
| barva | lila |
| procesor | |
| model procesoru | Samsung Exynos 2200, Octa Core |
| operační systém | |
| operační systém | Android |
| paměť | |
| interní paměť | 128 GB |
| operační paměť | 8 GB |
| konektivita | |
| počet SIM karet | 2 (Dual-SIM) |
| typ SIM karty | nano SIM, eSIM |
| bezdrátové funkce | Bluetooth, GPS, NFC, WLAN, WWAN |
| standard mobilního vysílání | 5G, 4G/LTE Advanced |
| prípojky | 1x USB 3.2 typ C |
| bezdrátové nabíjení | ano |
| kamera | |
| zadní kamera | trojité |
| rozlišení zadní kamery | 50Mpx hlavní kamera (širokoúhlá), 12Mpx (ultra širokoúhlá), 8Mpx (makro) |
| rozlišení prední kamery | 10Mpx (širokoúhlá) |
| vybavení | |
| funkce | ovládání gesty, funkce rychlého nabíjení |
| bezpečnost | |
| druh ochrany | IP68 (vodotěsné a prachotěsné) |
| bezpečnostní funkce | uzamknutí obrazovky, snímač otisků prstů, rozpoznávání obličejů |
| výkon | |
| výdrž akumulátoru (až) | 22 hodiny |
| technologie akumulátoru | Li-Ion |
| kapacita akumulátoru | 4.500 mAh |
| zvláštnosti | |
| zvláštnosti | Always On Display, Dolby Atmos, Gorilla Glas (odolné pr. poškrábání i rozbití) |
| fyzické vlastnosti | |
| hmotnost | 0,209 kg |
| rozměry (š x v x h) | 77 x 158 x 8 mm |
| vytrvalost | |
| francouzský index opravitelnosti | 8,4 / 10 |
| obsah dodávky | |
| obsah dodávky | kabel USB typ C |
| Provedení | |
| Provedení | Evropa |
| vytrvalost | |
|---|---|
| francouzský index opravitelnosti | 8,4 / 10 |