Klepnutím přiblížíte
1 z 10
Samsung Mobile
Samsung Galaxy Z Flip7 FE 128 GB černý
velikost displeje: 17,0 cm (6,7") - interní paměť: 128 GB - počet SIM karet: 2 (Dual-SIM) - zadní kamera: duální - operační systém: Android... více
Produkt již není k dispozici.
Samsung Galaxy Z Flip7 FE kombinuje kompaktní formát s výkonem a praktickou flexibilitou pro každodenní mobilní práci. Díky své skládací konstrukci se pohodlně vejde do každé kapsy a zároveň umožňuje efektivní multitasking v režimu Flex. Díky robustní konstrukci, spolehlivému pripojení a komplexnímu zabezpečení dat je zarízení vhodné zejména pro firmy, které si cení efektivity, mobility a ochrany dat.
Vlastnosti:
- skládací konstrukce pro úsporu místa a snadnou prepravu
- režim Flex pro paralelní práci ve dvou aplikacích
- solidní výkon pro profesionální aplikace a komunikaci
- podpora 5G pro rychlé mobilní datové pripojení
- robustní pouzdro s vodoodpudivou konstrukcí
- bezpečnost na firemní úrovni díky Samsung Knox
- kompatibilita DeX pro produktivní práci na monitoru nebo TV
Samsung Galaxy Z Flip7 FE 128 GB černý
| Produkt | |
|---|---|
| typ produktu | Smartphone |
| Záruka výrobce | 2 roky bring-in (detaily viz webové stránky výrobce) |
| displej | |
| velikost displeje | 17,0 cm (6,7") |
| typ displeje | Dynamic AMOLED |
| fyzické rozlišení | 2.640 x 1.080 |
| skládací displej | ano |
| velikost predního displeje | 8,6 cm (3,4") |
| design | |
| barva | černá |
| procesor | |
| model procesoru | Samsung Exynos 2400, Deca-Core |
| operační systém | |
| operační systém | Android |
| paměť | |
| interní paměť | 128 GB |
| operační paměť | 8 GB |
| konektivita | |
| počet SIM karet | 2 (Dual-SIM) |
| typ SIM karty | nano SIM, eSIM |
| bezdrátové funkce | Bluetooth, GPS, Miracast, NFC, WLAN, WWAN |
| standard mobilního vysílání | 5G, 4G/LTE Advanced |
| prípojky | 1x USB 3.2 typ C |
| bezdrátové nabíjení | ano |
| kamera | |
| zadní kamera | duální |
| rozlišení zadní kamery | 50Mpx hlavní kamera (širokoúhlá), 12Mpx (ultra širokoúhlá) |
| rozlišení prední kamery | 10Mpx (širokoúhlá) |
| vybavení | |
| funkce | funkce AI, ovládání gesty, funkce rychlého nabíjení |
| síťový zdroj je součástí dodávky | ne |
| minimální výkon síťového zdroje (W) | 10 W |
| maximální výkon síťového zdroje (W) | 25 W |
| rychlé nabíjení pres USB Power Delivery | ano |
| bezpečnost | |
| druh ochrany | IP48 |
| bezpečnostní funkce | snímač otisků prstů, rozpoznávání obličejů |
| výkon | |
| výdrž akumulátoru (až) | 24 hodiny |
| technologie akumulátoru | Li-Ion |
| kapacita akumulátoru | 4.000 mAh |
| zvláštnosti | |
| zvláštnosti | Always On Display, Dolby Atmos, Gorilla Glas (odolné pr. poškrábání i rozbití) |
| fyzické vlastnosti | |
| hmotnost | 0,187 kg |
| rozměry (š x v x h) | 72 x 85 x 15 mm |
| vytrvalost | |
| energetická trída | B |
| spektrum - trída energetické účinnosti | A až G |
| Repairability class | C |
| obsah dodávky | |
| obsah dodávky | kabel USB typ C |
| Provedení | |
| Provedení | Evropa |
| vytrvalost | |
|---|---|
| energetická trída | B |
| spektrum - trída energetické účinnosti | A až G |
| Repairability class | C |