Podobné vyobrazení
Podobné vyobrazení
Podobné vyobrazení
Podobné vyobrazení
Podobné vyobrazení
Klepnutím přiblížíte
1 z 6
Hewlett Packard Enterprise
Server HPE ProLiant DL380 Gen11
typ pouzdra: rack - výškové jednotky: 2 U - kategorie serveru: Procesor Dual - typ procesoru: Intel Xeon Silver - operační paměť: 32 GB... více
Produkt již není k dispozici.
HPE ProLiant DL380 Gen11 4410Y Server
2.0 GHz, 12-core, 1P, 32 GB-R, NC, 12 LFF, 1000 W power supply
Please note:
Mixing different types of memory modules is not possible.
Please have our specialists check your custom configuration. We cannot accept claims for problems that result from the use of incompatible hardware
Server HPE ProLiant DL380 Gen11
| Produkt | |
|---|---|
| typ produktu | server |
| Záruka výrobce | 3 roky omezený servis v místě (detaily viz webové stránky výrobce) |
| fyzické vlastnosti | |
| typ pouzdra | rack |
| výškové jednotky | 2 U |
| rozměry (š x v x h) | 448 x 88 x 733 mm |
| procesor | |
| kategorie serveru | Procesor Dual |
| typ procesoru | Intel Xeon Silver |
| model procesoru | Intel Xeon Silver 4410Y 2,0 GHz |
| jádra CPU | 12 |
| takt | 2,0 GHz |
| počet procesorů | 1 |
| paměťová média | |
| kompatibilní paměťová média | 8,9 cm (3,5") |
| HDD | volitelně |
| SSD | volitelně |
| pevné disky obsazené/celkem | 0 / 12 |
| operační paměť | |
| operační paměť | 32 GB |
| typ operační paměti | DDR5 ECC |
| paměťové bloky obsazené/celkem | 1 / 32 |
| max. operační paměť | 8 TB |
| mechaniky | |
| mechaniky | volitelně |
| konektivita | |
| síťová karta | 4x Gigabit Ethernet |
| počet slotů celkem | 1x PCIe x16, 2x PCIe x8 |
| prípojky | 1x VGA, 3x USB 3.0 typ A |
| operační systém | |
| operační systém | bez |
| Podporované operační systémy | Microsoft Windows Server 2019, Microsoft Windows Server 2022, Red Hat Enterprise Linux 8.6, Red Hat Enterprise Linux 9.0, SUSE Linux Enterprise Server 15 SP4, VMware ESXi 7.0 U3, VMware ESXi 8.0, VMware ESXi 8.0 U1, VMware ESXi 8.0 U2 |
| vybavení | |
| čipová sada na hlavní desce | Intel C741 |
| řadič RAID | SATA RAID |
| úroveň RAID | 0, 1, 10, 5 |
| výkon | |
| síťové zdroje obsazené/celkem | 1 / 2 |
| činný výkon | 1.000 W |
| vytrvalost | |
| Certifikace trvalé udržitelnosti | EPEAT Bronze (liší se v závislosti na zemi) |
| Provedení | |
| Provedení | Evropa |
| vytrvalost | |
|---|---|
| Certifikace trvalé udržitelnosti | EPEAT Bronze (liší se v závislosti na zemi) |
Certifikace