Podobné vyobrazení
Podobné vyobrazení
Podobné vyobrazení
Podobné vyobrazení
Podobné vyobrazení
Klepnutím přiblížíte
1 z 5
Hewlett Packard Enterprise
Server HPE ProLiant ML350 Gen11
typ pouzdra: tower - výškové jednotky: 4 U - kategorie serveru: Procesor Dual - typ procesoru: Intel Xeon Gold - operační paměť: 32 GB... více
Produkt již není k dispozici.
Server HPE ProLiant ML350 Gen11 5418Y
2,0 GHz, 24 jader, 1P, 32GB-R, MR408i-o, 8 SFF, 1000W redundantní síťový zdroj
Upozornění:
Kombinace různých typů paměťových modulů není možná.
Príslušenství a komponenty serverů musí být vzájemně kompatibilní. Prosím, nechejte svou konfiguraci prověrit našimi specialisty, neboť za ni neručíme
Server HPE ProLiant ML350 Gen11
| Produkt | |
|---|---|
| typ produktu | server |
| Záruka výrobce | 3 roky omezený servis v místě (detaily viz webové stránky výrobce) |
| fyzické vlastnosti | |
| typ pouzdra | tower |
| výškové jednotky | 4 U |
| rozměry (š x v x h) | 712 x 462 x 174 mm |
| procesor | |
| kategorie serveru | Procesor Dual |
| typ procesoru | Intel Xeon Gold |
| model procesoru | Intel Xeon Gold 5418Y, 2,0 GHz |
| jádra CPU | 24 |
| takt | 2,0 GHz |
| počet procesorů | 1 |
| paměťová média | |
| kompatibilní paměťová média | 6,4 cm (2,5") SAS, 6,4 cm (2,5") SATA |
| HDD | volitelně |
| SSD | volitelně |
| pevné disky obsazené/celkem | 0 / 8 |
| operační paměť | |
| operační paměť | 32 GB |
| typ operační paměti | DDR5 ECC |
| paměťové bloky obsazené/celkem | 1 / 32 |
| max. operační paměť | 8 TB |
| mechaniky | |
| mechaniky | volitelně |
| konektivita | |
| síťová karta | 4x Gigabit Ethernet |
| počet slotů celkem | 2x PCIe x16, 4x PCIe x8 |
| prípojky | 1x DisplayPort, 1x VGA, 3x USB 3.2 typ A |
| operační systém | |
| operační systém | bez |
| Podporované operační systémy | Microsoft Windows Server 2019, Microsoft Windows Server 2022, Red Hat Enterprise Linux 8.6, Red Hat Enterprise Linux 9.0, SUSE Linux Enterprise Server 15 SP4, VMware ESXi 7.0 U3, VMware ESXi 8.0, VMware ESXi 8.0 U1 |
| vybavení | |
| čipová sada na hlavní desce | Intel C741 |
| úroveň RAID | 0, 1, 10, 5 |
| výkon | |
| síťové zdroje obsazené/celkem | 1 / 2 |
| činný výkon | 1.000 W |
| vytrvalost | |
| Certifikace trvalé udržitelnosti | EPEAT Bronze (liší se v závislosti na zemi) |
| Provedení | |
| Provedení | Evropa |
| vytrvalost | |
|---|---|
| Certifikace trvalé udržitelnosti | EPEAT Bronze (liší se v závislosti na zemi) |
Certifikace