Podobné vyobrazení
Podobné vyobrazení
Podobné vyobrazení
Podobné vyobrazení
Klepnutím přiblížíte
1 z 4
Microsoft Surface
Surface Laptop Copilot+ PC U7 32/512 GB
velikost displeje: 35,05 cm (13,8") - model procesoru: Intel Core Ultra 7 268V, 2,2 GHz - operační paměť: 32 GB - SSD: 512 GB - výdrž akumulátoru (až): 20 hodiny... více
Produkt již není k dispozici.
Surface Laptop Copilot+ PC U7 32/512 GB Black
Microsoft Surface Laptop for Business is a Copilot+ PC powered by Intel Core Ultra processors (series 2)
The 7th edition Surface Laptop for Business allows you to power through your most demanding tasks and leverage exclusive AI applications that make the device more intelligent, faster and more creative. It also boasts a long battery life. Windows 11 Pro Copilot+ PCs have been specially designed for advanced AI solutions that make every day more efficient and productive.
Surface Laptop Copilot+ PC U7 32/512 GB
| Produkt | |
|---|---|
| typ produktu | notebook |
| Záruka výrobce | 1 rok bring-in (detaily viz webové stránky výrobce) |
| displej | |
| velikost displeje | 35,05 cm (13,8") |
| povrch displeje | lesklý |
| poměr stran | 3:2 |
| jas | 600 cd/m² |
| kontrast | 1.300:1 |
| dotyková obrazovka | Multi-Touch |
| design | |
| barva | černá |
| procesor | |
| typ procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| model procesoru | Intel Core Ultra 7 268V, 2,2 GHz |
| operační paměť | |
| operační paměť | 32 GB |
| z toho pevně pripájených | 32 GB |
| typ operační paměti | LPDDR5X |
| max. operační paměť | 32 GB |
| operační systém | |
| operační systém | Windows 11 Pro 64bit. |
| grafika | |
| typ grafické karty | onboard / - |
| grafická karta | Intel Arc graphics |
| paměťová média | |
| SSD | 512 GB |
| formát SSD | 1x M.2 PCIe |
| konektivita | |
| bezdrátové funkce | Bluetooth, WLAN |
| prípojky | 1x combo mikrofon/sluchátka, 1x Surface Connect, 1x USB 3.1 typ A, 2x Thunderbolt4 |
| vybavení | |
| integrovaná webová kamera | 2 Megapixely FHD |
| klávesnice | tlačítko Copilot, podsvíceno, Multi Touch Touchpad |
| mechaniky | |
| mechaniky | bez |
| výkon | |
| výdrž akumulátoru (až) | 20 hodiny |
| články akumulátoru | 6 článků |
| technologie akumulátoru | Li-Ion |
| zvláštnosti | |
| zvláštnosti | funkce UI, hliníkové pouzdro, antireflexní povrch, výměnné SSD |
| fyzické vlastnosti | |
| rozměry (š x v x h) | 220 x 18 x 301 mm |
| hmotnost od | 1,35 kg |
| bezpečnost | |
| bezpečnostní funkce | Windows Hello, TPM2.0 |
| vytrvalost | |
| hodnota CO2 (dle výrobce) | 180 kgCO2e |
| francouzský index opravitelnosti | 6,2 / 10 |
| obsah dodávky | |
| obsah dodávky | síťový zdroj (39 W) |
| Provedení | |
| Provedení | Evropa (anglicky) |
| vytrvalost | |
|---|---|
| hodnota CO2 (dle výrobce) | 180 kgCO2e |
| francouzský index opravitelnosti | 6,2 / 10 |