D-Link DIS-S310LX SFP Module (DIS-S310LX)

  • Fabrikant-nr.: DIS-S310LX
  • Bechtle-nr.: 4439553
  • Gegevensoverdrachtsnelheid: 1.250 Mbit/s
  • Bereik: 10 km
  • Aansluitingen: LC
  • Glasvezelstandaard: Single mode
  • Golflengte: 1.310 nm

165,50

Brutoprijs: € 200,26 incl. € 34,76 btw
Recupel: € 0,04 (excl. btw)

Verzendkosten
Verzendkosten: € 15,00.
Op voorraad.

D-Link DIS-S310LX SFP Module

165,50

Accessoires kopen D-Link DIS-S310LX SFP Module

Vergelijkbare producten voor