NL | Nederlands
BUSINESS SOLUTIONS TEAM.

Maak kennis met ons Business Solutions team

Van uitdaging tot oplossing: een op maat gemaakte oplossing voor ieder IT-vraagstuk!

Naast het leveren van IT-producten ondersteunen we je op een veel breder vlak. Zo helpen we je ook graag bij al je IT-uitdagingen. Of je nu de bestaande IT-infrastructuur wilt uitbreiden of op zoek bent naar een nieuwe oplossing. Van ontwerp en implementatie tot en met het onderhouden van apparatuur: we staan voor je klaar om je van professioneel en merkonafhankelijk advies te voorzien en je in het project te begeleiden.

Onze Consultants en Advisors hebben ervaring met de uitdagingen waar je voor staat. Ze zijn op de hoogte van de laatste trends en ontwikkelingen. En ze weten hoe die nieuwe technologie ingezet kan worden om de beste IT-oplossing voor je samen te stellen. Een oplossing die de productiviteit verhoogt en tegelijkertijd de workflows eenvoudiger maakt.

Workspace

Connectivity

Datacenter

Software

Services

Workspace

next_cms_Dennis_van_Pinxten

Dennis van Pinxten

Print Consultant

 

T  +31 40 250 9047

dennis.vanpinxten@bechtle.com

next_cms_kontaktbilder_Daniel_Maelissa.png

Daniel Maelissa

Workspace Consultant

 

T  +31 40 250 9011

daniel.maelissa@bechtle.com 

next_cms_kontaktbilder_Robin_van__Kuijl.png

Robin van der Kuijl

Solution Advisor Workspace

 

T  +31 40 250 9022

robin.vanderkuijl@bechtle.com

Ralph-van-Elde

Ralph van Elden

Solution Advisor Workspace

 

T  +31 40 760 2808

ralph.vanelden@bechtle.com

Websitefoto-Koen-Buis-transparant

Koen Buis

Workspace Consultant

 

T  +31 40 760 2873

koen.buis@bechtle.com

cw34_kontaktbild4

Joris Rooijackers

Solution Advisor Security

 

T  +31 40 760 2813

joris.rooijackers@bechtle.com

Connectivity

cw25_kontaktbild_Ritesh-Colijn_NL.png

Ritesh Colijn

Teamlead | Solution Advisor Connectivity

 

T  +31 40 250 9048

ritesh.colijn@bechtle.com

cw43_kontaktbild_NL_4.png

Richard Snoeks

Connectivity Consultant

 

T  +31 40 250 9046

richard.snoeks@bechtle.com

Website-foto-Kevin-van-Houtum

Kevin van Houtum

Solution Advisor Connectivity

 

T  +31 40 250 9044
kevin.vanhoutum@bechtle.com

cw21_kontaktbild_bas-pootjes-nl

Bas Pootjes

Solution Advisor Connectivity

 

T  +31 40 760 2809
bas.pootjes@bechtle.com

Datacenter

cw43_kontaktbild_NL_6.png

Sander Hermans

Solution Advisor Datacenter

 

T  +31 40 250 9017

sander.hermans@bechtle.com

cw43_kontaktbild_NL_5.png

Marlon de Beet

Datacenter Consultant

 

T  +31 40 760 2811

marlon.debeet@bechtle.com

next_cms_Joost_van_Lochem

Joost van Lochem

Datacenter Consultant

 

T  +31 40 250 9015

joost.vanlochem@bechtle.com

next_cms_John_van_Lith

John van Lith

Datacenter & Virtualisatie Consultant 

 

T +31 40 760 2807

john.vanlith@bechtle.com

Software

next_cms_Jos_Willemsen_01

Jos Willemsen

Teamlead | Solution Advisor Cloud

 

T +31 40 760 2812

jos.willemsen@bechtle.com

 

cw43_kontaktbild_NL_3.png

Hans Pagels

Software Consultant

 

T  +31 40 250 9042

hans.pagels@bechtle.com

TimterHaar

Tim ter Haar

Cloud Consultant

 

T +31 40 760 2868

tim.terhaar@bechtle.com

 

Services

Bechtle IT Asset Management (BITAM) is een effectieve methode om de IT-kosten te verlagen. BITAM ondersteunt het opstellen van beleid, normen, processen, systemen en metingen. Met deze ondersteuning kan je organisatie het IT Asset Portfolio beter beheren.

 

MEER INFORMATIE

daniel_monfrance_kontaktbild

Daniel Monfrance

Teamlead | IT Asset Management Consultant

 

T +31 20 206 5390

daniel.monfrance@bechtle.com

 

cw46_kontaktbild_NL1.png

Janneke Hoeben

IT Asset Management Consultant

 

T +31 20 206 5390

janneke.hoeben@bechtle.com

 

cw46_kontaktbild_NL2.png

Robert Haak

IT Asset Management Consultant

 

T +31 20 206 5390

robert.haak@bechtle.com

cw46_kontaktbild_NL23.png

Andreas Leeraar

IT Asset Management Advisor

 

T +31 20 206 5390

andreas.leeraar@bechtle.com

cw46_kontaktbild_NL12.png

Menno Holwerda

License Consultant

 

T +31 20 206 5390

menno.holwerda@bechtle.com

kontaktbild-muster

Michel Rowaan

License Consultant

 

T +31 20 206 5390

michel.rowaan@bechtle.com

cw13_kontaktbild_NL_Suzanne_Orij

Suzanne Orij

Contract Manager

 

T +31 20 206 5390

suzanne.orij@bechtle.com

GIJS VAN DER PUTTEN

Manager Business Solutions

 

 

"Ben je op zoek naar advies met betrekking tot een specifiek IT-segment? Ons gespecialiseerd Business Solutions team kijkt graag samen met jou naar de meest geschikte oplossing voor jouw organisatie!

 

Als Value Added Reseller hebben we als doel om je te voorzien van een op maat gemaakte oplossing. Dat doen we niet alleen. Steeds vaker vragen IT-projecten net iets meer specialisme; vandaar dat we nauw samenwerken met gerenommeerde servicepartners om de uitrol van complexe infrastructuren vlekkeloos te laten verlopen. Door de jaren heen hebben we een zeer effectief netwerk van servicepartners met ieder hun eigen IT-specialisme opgebouwd. Van ontwerp, implementatie en onderhoud tot en met vernieuwing. Op ieder denkbaar IT-gebied. Samen met onze partners zorgen we dat je zo min mogelijk omkijken hebt naar de IT-omgeving.

 

Ons Business Solutions team is het kenniscentrum van Bechtle. Hier werken Consultants en Solutions Advisors die onze klanten helpen met de meest uitdagende IT-vraagstukken. Maak kennis met ons Business Solutions team!"

 

Gijs vd Putten