| Product |
|---|
| Product type | PC |
| Processor |
|---|
| Processor family | Intel Core i5 |
| Processor model | Intel Core i5-10505, 3.20 GHz |
| Motherboard chipset | Intel Q470 |
| Memory |
|---|
| RAM | 16 GB |
| RAM type | DDR4 |
| Clock speed | 3.2 GHz |
| RAM modules (built in / max.) | 1 / 2 |
| RAM (max.) | 64 GB |
| Storage |
|---|
| SSD | 512 GB |
| SSD form factor | 1 x M.2 PCIe |
| Connectivity |
|---|
| Slots / bays (available) | 1 x 6.4 cm (2.5") bay, 1 x 8.9 cm (3.5") bay, 1 x M.2 2230 Wi-Fi, 1 x M.2 2280 SATA, 1 x PCIe x1, 1 x PCIe x16 |
| Slots / bays (total) | 1 x 6.4 cm (2.5") bay, 1 x 8.9 cm (3.5") bay, 1 x M.2 2230 Wi-Fi, 1 x M.2 2280 SATA, 1 x PCIe x1, 1 x PCIe x16 |
| Connectors | 1 x RJ45, 1 x audio in/out, 1 x audio male, 2 x DisplayPort, 4 x USB 3.1 Type-A, 4 x USB 2.0 Type-A |
| Operating system |
|---|
| Operating system | Windows 10 Pro (pre-installed), Windows 11 Pro 64-bit |
| Drives |
|---|
| Drives | DVD |
| Security |
|---|
| Security | TPM 2.0 |
| Features |
|---|
| AC adapter | 200 W |
| Includes |
|---|
| Includes | Mouse, Power supply (200 W), Keyboard |
| Physical properties |
|---|
| Chassis type | Small form factor |
| Dimensions (W x H x D) | 93 x 290 x 293 mm |
| Version |
|---|
| Version | Europe |