Dell OptiPlex 3280 AiO i5 8/256GB PC
| Product |
|---|
| Product type | All-in-one PC |
| Manufacturer’s warranty | 3-year limited on-site service (see manufacturer's website for details) |
| Display |
|---|
| Display size | 54.6 cm (21.5") |
| Display surface | Matt |
| Physical resolution | 1920 x 1080 FHD |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Touchscreen | No |
| Processor |
|---|
| Processor family | Intel Core i5 |
| Processor model | Intel Core i5-10500T, 2.3 GHz |
| Memory |
|---|
| RAM | 8 GB |
| RAM type | DDR4 |
| Storage |
|---|
| SSD | 256 GB |
| Operating system |
|---|
| Operating system | Windows 10 Pro (pre-installed), Windows 11 Pro 64-bit |
| Security |
|---|
| Security | TPM |
| Includes |
|---|
| Includes | Dell MS116 Optical Mouse |
| Version |
|---|
| Version | German |